Şarkıcı bul

Alfabetik Şarkıcı Listesi
Aradığın sanatçının, grubun, solistin ilk harfine göre seç.

A B C Ç D E F G
H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T
U Ü V W X Y Z

Şarkı Sözleri

Alfabetik Şarkı Sözleri
Aradığın şarkının ilk harfine göre seç.

A B C Ç D E F G
H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T
U Ü V W X Y Z
Kerim Tekin
Şarkı Sözleri
Şarkı Sözleri İnsanın başına gelen iyi ya da güzel şeyleri yaşatanların ortada olmamasından mütevellit,dinlenen şarkıların hissettirdikleri ile başbaşa kalındığında insanı başka yerlere götüren söz öbekleri topluluğuna şarkı sözleri diyoruz. Ajdar gibi (ör: çikita muz), Volkan gibi (ör: ananı niyolay) ruh halimizi kökten değiştiren şarkı sözlerini de gördük, Müslüm baba gibi (ör: Hangimiz sevmedik), Toni Braxton gibi(ör: unbreak my heart), Sezen gibi (ör: Tükeneceğiz) gibi sözlerle tekrar tekrar yaşadıklarımızı hatırlatan şarkılarda oldu. Meraklayın, bu sitede hangi şarkıyı ararsanız bulacaksınız, biz bunun için buradayız. :)
Dilek Şimşek - İhtiyacim Var, Odd Crew - Stuck (Between) , Maanam - Złota Klatka , Hoods - Diversity , Signs Of Darkness - Descending, Crescending, Infest - Pickled , Papoose - Cure , Panjabi MC - Dhol Jageero Da , Gucci Mane - Can't Handle Me (Ft. Young Scooter & Young Dolph), Self Torture - Living License , Hüseyin Bıçak - Atma Beni Yabana , Lucinda Williams - Atonement , Throne Of Chaos - Divanity, Kälter - Intuitions , Mads Langer - Judas Kiss , Aşık Saidi - Münasiptir (Dünyada Bulunmaz) , Halit Arapoğlu - Hacılar Hocalar, Ümit Besen - Bir Gecelik Sevgili , Ali Yaprak - Ankaralının Farkı , Patron Flex - Kayıp Sima , Kadim & Sevda - Sevabımı Aldın, İhtişam Namütenahi - Anlat , Derin - Bul Derdime Derman , Ankaralı Turgut - Üçün Biri , Çukurova Yöresi Türküleri - Dinle Canım Sana Haber Vereyim, Ziynet Sali - Favori Aşkım , Kangal Yöresi Türküleri - Akortsuz Keman , Drama Yöresi Türküleri - Baltayı Vurdum Meşeye , Christina Perri - Penguin, Kolpa - Düğüm , ve diğer şarkı sözleri
Marian Gold Sitemizde 8000'den fazla şarkıcı ya da gruba ait 300.000'den fazla şarkı sözü bulunmaktadır. Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Yerel Ezgiler, Türk Pop Müziği, Rap, Hiphop, Özgün Müzik, Arabesk Müzik başta olmak üzere geniş bir Türkçe şarkı sözü arşivi sunulmaktadır. Yabancı müzik arşivi ise daha geniştir. Sadece İngilizce değil, fransızca ve ispanyolca olmak üzere bir çok dilde geniş bir arşivi sizlere sunuyoruz.Yine de aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsanız sitemize editör olarak eksiklikleri giderebilirsiniz. :)

Sponsorlu Bağlantılar

Kızılay

Yemek Tarifleri

YemekTarifleri.zemu.net'in açılmasını bekliyoruz.
Yemek tarifleri açıldığında günün en güzel tariflerini bu alanda görebileceğiz.