Şarkıcı bul

Alfabetik Şarkıcı Listesi
Aradığın sanatçının, grubun, solistin ilk harfine göre seç.

A B C Ç D E F G
H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T
U Ü V W X Y Z

Şarkı Sözleri

Alfabetik Şarkı Sözleri
Aradığın şarkının ilk harfine göre seç.

A B C Ç D E F G
H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T
U Ü V W X Y Z
Kerim Tekin
Şarkı Sözleri
Şarkı Sözleri İnsanın başına gelen iyi ya da güzel şeyleri yaşatanların ortada olmamasından mütevellit,dinlenen şarkıların hissettirdikleri ile başbaşa kalındığında insanı başka yerlere götüren söz öbekleri topluluğuna şarkı sözleri diyoruz. Ajdar gibi (ör: çikita muz), Volkan gibi (ör: ananı niyolay) ruh halimizi kökten değiştiren şarkı sözlerini de gördük, Müslüm baba gibi (ör: Hangimiz sevmedik), Toni Braxton gibi(ör: unbreak my heart), Sezen gibi (ör: Tükeneceğiz) gibi sözlerle tekrar tekrar yaşadıklarımızı hatırlatan şarkılarda oldu. Meraklayın, bu sitede hangi şarkıyı ararsanız bulacaksınız, biz bunun için buradayız. :)
Hamza Yetik - Rus Ruleti, Elleran Elvis - Eflatun Rizerv-i , Floodgate - Imitation Salvation , Mustasch - I Hunt Alone , Murray McLauchlin - Falling Off A High Wire, Myslovitz - Deszcz , Eisbrecher - Eiszeit , Ceylan - Hım Hım Yar (Entarisi Dım Dım Yar) , Adriano Celentano - Il Tempo Se Ne Va, Auburn - No Good , Against Me! - We Did It All For Don , Crematory - I Never Die , Clutch - Guild Of Mute Assassins, Cemetary 1213 - Linking Shadows , Carnal Forge - Destroy Life , Ft Island - Bing Bing Bing , Japanische Kampfhörspiele - Vollkommen, Thick As Blood - Hopeless , Ayşe Tunalı - Yasemenler Dile Geldi , Loıts - Demon's Night , Ali Oğlu Hacı - Bu Almayı Kim Dişledi, Ali Şota - Aşk Denir , Kibariye - Eledim Eledim , Özgür Uçar - Sen Sandım , Coşkun Sabah - Toprak Alsın Muradımı, Nadide Sultan - Kâfi Zulmün , Kubilay - Susun! (Feat. Biaflow) , İndigo - Peki Neden (Ft. Yeis Sensura) , Acıpayam Yöresi Türküleri - Siyah Çorap Geysena, Melihat Gülses - Uzun Yıllar Ötesinden , ve diğer şarkı sözleri
Marian Gold Sitemizde 8000'den fazla şarkıcı ya da gruba ait 300.000'den fazla şarkı sözü bulunmaktadır. Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Yerel Ezgiler, Türk Pop Müziği, Rap, Hiphop, Özgün Müzik, Arabesk Müzik başta olmak üzere geniş bir Türkçe şarkı sözü arşivi sunulmaktadır. Yabancı müzik arşivi ise daha geniştir. Sadece İngilizce değil, fransızca ve ispanyolca olmak üzere bir çok dilde geniş bir arşivi sizlere sunuyoruz.Yine de aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsanız sitemize editör olarak eksiklikleri giderebilirsiniz. :)

Sponsorlu Bağlantılar

Kızılay

Yemek Tarifleri

YemekTarifleri.zemu.net'in açılmasını bekliyoruz.
Yemek tarifleri açıldığında günün en güzel tariflerini bu alanda görebileceğiz.