Şarkıcı bul

Alfabetik Şarkıcı Listesi
Aradığın sanatçının, grubun, solistin ilk harfine göre seç.

A B C Ç D E F G
H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T
U Ü V W X Y Z

Şarkı Sözleri

Alfabetik Şarkı Sözleri
Aradığın şarkının ilk harfine göre seç.

A B C Ç D E F G
H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T
U Ü V W X Y Z
Kerim Tekin
Şarkı Sözleri
Şarkı Sözleri İnsanın başına gelen iyi ya da güzel şeyleri yaşatanların ortada olmamasından mütevellit,dinlenen şarkıların hissettirdikleri ile başbaşa kalındığında insanı başka yerlere götüren söz öbekleri topluluğuna şarkı sözleri diyoruz. Ajdar gibi (ör: çikita muz), Volkan gibi (ör: ananı niyolay) ruh halimizi kökten değiştiren şarkı sözlerini de gördük, Müslüm baba gibi (ör: Hangimiz sevmedik), Toni Braxton gibi(ör: unbreak my heart), Sezen gibi (ör: Tükeneceğiz) gibi sözlerle tekrar tekrar yaşadıklarımızı hatırlatan şarkılarda oldu. Meraklayın, bu sitede hangi şarkıyı ararsanız bulacaksınız, biz bunun için buradayız. :)
Amy Grant - How Can We See That Far, Jireh Lim - Buko , Kyprios - Ignorance Is Beautiful , T-Pain - Bottlez , Shamrain - Surreal Play, Invisius - Tides , Halford - Silent Screams , Panda Bear - Bro's , Secret Discovery - The Tragedy Within, Thy Art Is Murder - Engineering The Anti-christ , Raffi - Time To Sing , Universum - Day Of Redemption , Lymphatic Phlegm - Degenerative Affection Of The Semitendious Muscula, Witchery - A Paler Shade Of Death , Lilith - Full Moon Pleasure , Gülşen - Yalanlar Çok Güzel , Aşık Ömer - Cümlenin Ma'budu Yaradan Huda, Little Big Town - The Reason Why , Ayfer Er - Ah Bu Yağmur , İbrahim Erkal - Palandöken'de Aşk , Yegane - Ay Bu Başıma Gelenler, Tan Taşçı - Farzet , Coşkun Sabah - Kara Kaşlı Yar , Ali Güven - Delisin Dolusun , Azerbaycan Yöresi Türküleri - Gönlümün Viranesinde Genci Pünhan, Erciş Yöresi Türküleri - Giden Ay Tutulur Mu , Fethiye Yöresi Türküleri - Beşmordan İnemem Ben , Şafak Altun - Nazım Usta , Afşin Yöresi Türküleri - Dargın Mahkum (Darıldım Ben Sana), Rumeli Türküleri - Aman Huriyem , ve diğer şarkı sözleri
Marian Gold Sitemizde 8000'den fazla şarkıcı ya da gruba ait 300.000'den fazla şarkı sözü bulunmaktadır. Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Yerel Ezgiler, Türk Pop Müziği, Rap, Hiphop, Özgün Müzik, Arabesk Müzik başta olmak üzere geniş bir Türkçe şarkı sözü arşivi sunulmaktadır. Yabancı müzik arşivi ise daha geniştir. Sadece İngilizce değil, fransızca ve ispanyolca olmak üzere bir çok dilde geniş bir arşivi sizlere sunuyoruz.Yine de aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsanız sitemize editör olarak eksiklikleri giderebilirsiniz. :)

Sponsorlu Bağlantılar

Kızılay

Yemek Tarifleri

YemekTarifleri.zemu.net'in açılmasını bekliyoruz.
Yemek tarifleri açıldığında günün en güzel tariflerini bu alanda görebileceğiz.