Sağlık için yeni bir sitemiz var.
Zemu.net Sağlık Bölümü sunar.
İltihap tedavisi

Remzi Y (Yaş: 45, Şehir: Burdur ) sordu; Rüyada büyük elma kurdu görmek neye yorumlanır?

Rüyada büyük elma kurdu görmek

hoşsohbet yaşlı insana, parasal yükü olan tanıdığından uzaklaşmaya, güler yüzlü yaşlı adama, içten davranan yaşlı kimseye, hüner sahibi bir kimseye, ettiği yeminine sadık durulacağına, görgülü yaşlı tanıdığa, cömert yöneticiye, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, büyük mevkiye çıkılacağına, paranın kazançlı olmasına yorulur. Nadiren de, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, düşmanlığını gizleyen insana, fena niyetli kişi tarafından fenalık görmeye, can sıkıcı vaziyete gelmeye yorulur.

Rüyada büyük elma kurdu görmek için Bazen de rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki; Görülen rüya zorlukla hak ettiği müjdeye, zorlukla düşlediği ticari kazanca, uğraş vererek düşlediği huzura, umudunu kestikten sonra gözlediği daha sağlıklı bir hayata ve sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu hayra yorulur.

Bugün okunan rüya tabirleri

Yapılan Yorumlar

  • Rüya tabirleri için sitemize gelen ziyaretçilerimizin aradıkları rüya yorumlarına kolayca ulaşabilmeleri için kullanışlı bir arayüz geliştirdik. Her gün gönderilen onlarca rüyayı, rüya yorumcularına yaptırdığımız analizler sonrasında rüya tabirleri sitemize eklenmektedir. Yapılan rüya incelemelerinde olumlu ya da olumsuz açıdan önemli noktalar vurgulanmaktadır. Tüm tabircilerin, islami rüya yorumcularının ortak kanaati, aksi bildirilmedikçe rüyanın hayırlara yorulmasıdır. İnternette Türkçe olarak yayın yapan en geniş rüya tabiri sitesinde aradığınız ( diyadinnet rüya tabirleri, islami rüya tabirleri, rüya yorumları ..vs )tüm yorumları bulabilirsiniz.
  • Rüya tabir edilirken bir çok detay gözönünde bulundurulmalıdır. Rüya gören insanın ruh hali, nasıl bir gün geçirdiği, son zamanlarda üzerinde çok düşündüğü konular gibi bir çok detay bulunmaktadır. Bu yüzden sitede okuduğunuz rüya tabirlerinin genel bir rüya tabiri olduğunu unutmayınız. Şahsınıza özel rüya yorumları için bu konuda uzman kişilere danışmanızı öneririm. Fakat minik bir uyarı; günümüzde kendisini "rüya yorumcusu" olarak tanıtan bir çok dolandırıcı bulunmaktadır. Bunun ayrımına lürfen dikkat edin.
  • Rüyalar konusunda yapılan araştırmalar gösteriyor ki, rüya görenlerin 3/4'ü geçmişe ait imge ve işaretler görmektedir. Geri kalan 1/4'lük kısım ise gelecele dair emareler ve imgeler görmektedir.
  • Rüya tabiri için acele edilmemeli, rüyayı görenin dini inancı, yaşadığı bölgedeki adet ve gelenekler, o ülkenin geçmişe yönelik yaşanmışlıkları gibi bir çok etken hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.
  • İleri derecede mental problemleri olan bireyler dışında her insan rüya görmektedir. Kimisi en ince ayrıntısına kadar hatırlar, kimisi ise hiç hatırlamaz fakat sonuç olarak her insan rüya görür. Erkekler daha agresif rüyalar görür ve genelde rüyalarındaki insanlar hemcinsleridir. Kadınlarda ise cinsiyet oranı hemen hemen eşittir.
  • Rüyaların açıklanamayan bir çok detayı vardır. Mesela daha önce hiç gitmediğiniz şehirleri sanki yıllardır o şehirde yaşıyormuş gibi gezersiniz. Hiç bilmediğiniz bir dili ana diliniz gibi konuşabilirsiniz.
Loading

Rüya Tabiri Bul

Alfabetik Rüya Tabirleri: Rüyanda gördüğün ya da hatırladığın nesneyi ilk harfine göre seç.

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Sponsorlu Bağlantılar

Harnup