Sağlık için yeni bir sitemiz var.
Zemu.net Sağlık Bölümü sunar.
İltihap tedavisi

Sadettin U (Yaş: 34, Şehir: Erzincan ) sordu; Bence internette bulunan en büyük rüya sitesi burada. Rüyada arkadaşı tarafından aldatılmak açıklayabilir misiniz?

Rüyada arkadaşı tarafından aldatılmak

yakında alınacak iyi havadis öğrenmeye, kısa zamanda alınacak sevindirici haber almaya, alın teriyle kazanılan nimete, alın teriyle elde edilen zenginliğe, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, yakın zamanda alınacak memnun edici havadis öğrenmeye, yeminin tutulacağına, paranın bereketli olmasına, duygusal külfeti olan akrabadan kurtulmaya, hak edilen kuvvete ermeye, anlayışlı orta yaşlı kimseye delalet eder. Ayrıca, sevimsiz hale düşmeye, düşmanlıktan emin olmaya, can sıkıcı bir duruma gelmeye, art niyetli bir yabancıya, iş nedeniyle huzursuzluğa delalet eder.

Rüyada arkadaşı tarafından aldatılmak için Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki; Görülen bu rüya zorlukların sonrasında hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata, zahmet çekerek beklediği sevince, zorlukla özlediği daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak ümit ettiği galibiyete ve bir kişiden yardım isteyerek özlediği itibarlı mertebeye delalet eder.

Bugün okunan rüya tabirleri

Yapılan Yorumlar

  • Rüya tabirleri için sitemize gelen ziyaretçilerimizin aradıkları rüya yorumlarına kolayca ulaşabilmeleri için kullanışlı bir arayüz geliştirdik. Her gün gönderilen onlarca rüyayı, rüya yorumcularına yaptırdığımız analizler sonrasında rüya tabirleri sitemize eklenmektedir. Yapılan rüya incelemelerinde olumlu ya da olumsuz açıdan önemli noktalar vurgulanmaktadır. Tüm tabircilerin, islami rüya yorumcularının ortak kanaati, aksi bildirilmedikçe rüyanın hayırlara yorulmasıdır. İnternette Türkçe olarak yayın yapan en geniş rüya tabiri sitesinde aradığınız ( diyadinnet rüya tabirleri, islami rüya tabirleri, rüya yorumları ..vs )tüm yorumları bulabilirsiniz.
  • Rüya tabir edilirken bir çok detay gözönünde bulundurulmalıdır. Rüya gören insanın ruh hali, nasıl bir gün geçirdiği, son zamanlarda üzerinde çok düşündüğü konular gibi bir çok detay bulunmaktadır. Bu yüzden sitede okuduğunuz rüya tabirlerinin genel bir rüya tabiri olduğunu unutmayınız. Şahsınıza özel rüya yorumları için bu konuda uzman kişilere danışmanızı öneririm. Fakat minik bir uyarı; günümüzde kendisini "rüya yorumcusu" olarak tanıtan bir çok dolandırıcı bulunmaktadır. Bunun ayrımına lürfen dikkat edin.
  • Rüyalar konusunda yapılan araştırmalar gösteriyor ki, rüya görenlerin 3/4'ü geçmişe ait imge ve işaretler görmektedir. Geri kalan 1/4'lük kısım ise gelecele dair emareler ve imgeler görmektedir.
  • Rüya tabiri için acele edilmemeli, rüyayı görenin dini inancı, yaşadığı bölgedeki adet ve gelenekler, o ülkenin geçmişe yönelik yaşanmışlıkları gibi bir çok etken hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.
  • İleri derecede mental problemleri olan bireyler dışında her insan rüya görmektedir. Kimisi en ince ayrıntısına kadar hatırlar, kimisi ise hiç hatırlamaz fakat sonuç olarak her insan rüya görür. Erkekler daha agresif rüyalar görür ve genelde rüyalarındaki insanlar hemcinsleridir. Kadınlarda ise cinsiyet oranı hemen hemen eşittir.
  • Rüyaların açıklanamayan bir çok detayı vardır. Mesela daha önce hiç gitmediğiniz şehirleri sanki yıllardır o şehirde yaşıyormuş gibi gezersiniz. Hiç bilmediğiniz bir dili ana diliniz gibi konuşabilirsiniz.
Loading

Rüya Tabiri Bul

Alfabetik Rüya Tabirleri: Rüyanda gördüğün ya da hatırladığın nesneyi ilk harfine göre seç.

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Sponsorlu Bağlantılar

Harnup